KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122005
nr 1412 2005
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Hus vid foten av berg". Signerad. Olja på pannå, 70x48, yttermått inklusive ram: 77x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:10:03
16/8 16:50:21
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg